Animacje komputerowe wybiegające w przyszłość.
Realizacje Polska, Europa, Azja.
Tworzymy realistyczne animacje 3d zarówno architektoniczne jak animacje produktów. Używamy do tego specjalistycznego oprogramowania i korzystamy z najnowszych osiągnięć technologicznych. Zaufało nam wiele czołowych firm na terenie Polski oraz poza granicami kraju. Współpracujemy z prestiżowymi sieciami hotelarskimi. W naszych animacjach umieszczamy realistyczne otoczenie inwestycji, elementy małej architektury, elementy ruchome (auta, ludzie, drzewa etc). Oferujemy w animacji możliwość zaplanowania dynamicznej scenerii, różnych pór roku oraz zjawisk pogodowych. Możemy skomponować na potrzeby klienta autorską muzykę, analizę widokową z inwestycji.
Tworzymy także interaktywne animacje 3d, scenerię po której można poruszać się jak w grze komputerowej - wyeksportowane do formatu exe. Animacje komputerowe są najlepszym sposobem na zainteresowanie i przyciągnięcie odbiorcy. Ujęcia w animacjach architektonicznych powinny być krótkie i zwięzłe, nie przekraczające długości 2-3 min.
Tworzymy również krótkie animacje wokół obiektów, które trwają kilka sekund (turntable animation) co pozwala w szybki sposób zaprezentować stworzony obiekt lub model.
Tworzenie animacji przy współpracy z innymi biurami architektonicznymi.
Realizacje Polska (Kraków, Zakopane, Szczyrk, Bukowina), Europa (Szwajcaria).
Tworząc animację współpracujemy z biurem architektonicznym, prezentacja powstaje na podstawie wnikliwej konsultacji, każda uwaga zostaje naniesiona na animację. Nasze biuro oferuje dwa tryby realizacji filmu. Jedną z nich jest praca zdalna z klientem, przy której inwestor może w dowolnym etapie zaawansowania korygować efekt pracy.
Drugą opcją jest tworzenie fotorealistycznej animacji z wcześniejszym zaplanowanie scenariusza filmu bez możliwości korekty produktu na zaawansowanym etapie pracy. Zaletą drugiej metody jest dużo lepsza jakość końcowa produktu, animacja ta tworzy się jednak dłużej. Zapraszamy Państwa do obejrzenia zamieszczonych na stronie animacji komputerowych stworzonych dla sieci hotelarskich, prywatnych inwestorów oraz prezentujące projekty wnętrz powstałe w naszym biurze.
Mercedes, koncept bar
Uwielbiamy projektować w stylu vintage. Najbardziej popularne wnętrza powstały przez łączenie przeciwieństw nowoczesności z dawnym. Styl vintage to zamiłowanie do rzeczy z duszą i historią klasycznego designu. Zapatrzenie w szeroko pojmowaną przeszłość jest cechą główną tego nurtu. Słowo "vintage" ma angielski rodowód i jest związane z winem. Oznacza dobry rocznik, to szlachetne wino z owoców jednego sezonu. Tutaj liczą się przedmioty związane z tym co było. Mogą być nieco zniszczone, zaśniedziałe, pokryte rdzą, istotne jest to, żeby miały w sobie to - "coś". Pewna niedookreśloność właśnie kryje się za stylem vintage. Projekt koncept baru niesie za sobą ducha vintage wraz z dodatkami nowoczesnych ścianek ruchomych, które oddzielają funkcje pomieszczenia jednocześnie stanowiąc oświetlenie wnętrza.
Rezydencja
Projekt, w którym kluczem do uwspółcześnienia klasyki była przestrzeń i światło. Sprawiliśmy, że są one odczuwalne, z lekkością nadajemy mu klasycznej stylizacji. Wolne przestrzenie i spokojne płaszczyzny doskonale eksponują obrazy i stylowe kinkiety. Dzięki nim klasyka nie przygniata i nie wygląda zbyt dosłownie. Zamiast salonowych wzorów, wybraliśmy jedną płaszczyznę elegancko rozgrywając je sztukaterią. Ozdobne zasłony są gładkie, kładące się na podłodze, przez które będzie przenikało miękkie światło słoneczne. Zrezygnowaliśmy z dywanów eksponując urodę drewnianej oraz kamiennej podłogi. Jeśli pomieszczenie ma cechy wnętrz klasycznych, to znaczy ładne proporcje i znaczną wysokość, zróbiliśmy wszystko, żeby to wyeksponować, a nie zasłonić. Międzywojenna szafa czy komplet foteli ze stolikiem art déco na tle wysokiego okna z ładnym podziałem, to jakość sama w sobie.
Restauracja
Harmonijne połączenie zakopiańskiej tradycji z francuskim wyrafinowaniem i nowoczesnością, widoczne jest szczególnie w podejściu do detalu elementów zaprojektowanych do wnętrza. Projekt wnętrza wpisuje się w prosty schemat konstrukcji budynku. Klimat całości podkreślają naturalne i ciepłe materiały: drewniane okładziny ścian i sufitów połączone ze skóry naturalnej, lamp z drzewa żywicznego, stali oraz kamienia.
Sky view apartament
Apartament Sky view to jeden z wielu zaprojektowanych luksusowych apartamentów zlokalizowanych na terenie Zakopanego. Apartament jest przykładem połączenia stylu i lokalnych dodatków w postaci zdobień góralskich, nowoczesności z tradycją. Bogato wyposażony stanowi wspaniałe miejsce miejsce do wypoczynku oraz lokatę, która gwarantuje zwrot zainwestowanych pieniędzy.
Recepcja hotelowa
Styl francuski w tym wnętrzu łączy elegancję z wysublimowanym, lekkim, współczesnym i niezobowiązującym stylem. Efektem zestawienia tych dwóch ekstremów sprawia, że prezentowane wnętrze jest nieoczywiste, awangardowe, ale wciąż wysmakowane. To właśnie tutaj wkracza zabawa estetykami z różnych okresów i miejsc na mapie, czyli eklektyzm pod kontrolą. Przykładem tego eklektyzmu jest wnętrze recepcji hotelowej, połączenie stylu francuskiego z lokalnymi elementami. Na pierwszy plan tego niezwykle wysublimowanego tła, mogą wysuwać się modernistyczne meble zestawione z klasycznymi elementami vintage oraz sztuką. Nie ma tu jednak narzuconych proporcji czy estetyk, które muszą lub absolutnie nie mogą wystąpić. W związku z tym dobór mebli oraz materiałów jest zróżnicowany i zależy wyłącznie od wizji twórcy. Ważne jest jedno, to wnętrze zaskakuje, ale ze smakiem.