Meble

Meble na wymiar…

Nawiązując do historii designu…

Krok po kroku...

W starożytności mebel był nie tylko estetyczny, w Egipcie pełnił funkcję zarówno magiczną, jak i religijną. Tym elementom wystroju wnętrza towarzyszył człowiek, zarówno za życia, jak i po śmierci, pochowany wraz z ciałem zmarłego. W starożytnym Rzymie przywilej posiadania dóbr luksusowych był zarezerwowany tylko dla najważniejszych osób. Z upływem lat w całej Europie ukształtowało się systematyczne wzornictwo, dzięki czemu wprowadzono szablony, moda wzornicza zyskała ogromną popularność. Krzesło wielokrotnie było symbolem statusu, nie tylko stanowiło funkcję siedziska. Mebel to nieodłączny element życia codziennego człowieka zatem nie tylko powinien przedstawiać wartość estetyczną, musi być przede wszystkim funkcjonalny.

Na potrzeby naszych wnętrz projektujemy meble wykonywane przez stolarzy i tapicerów na indywidualne zamówienie. Trudno bez tego założenia jest wykonać projekt skrojony na miarę. Z naszego doświadczenia wiemy, że jeżeli klient zdecyduje się na meble lepszej jakości, komfort użytkowania oraz jakość życia w danym wnętrzu wzrastają. Miękkość, jakość tapicerowania, komponenty z jakich zostały wykonane meble podnoszą nie tylko wartość estetyczną, odbiór wizualny wnętrza, pozwalają lepiej się poczuć w danym pomieszczeniu, poprawiają ergonomię użytkowania i stopień funkcjonowania w przestrzeni na co dzień.

Namawiamy naszych klientów na realizację projektów u dobrych, sprawdzonych stolarzy, którzy wykonają swoją pracę zgodnie z projektem oraz najlepszą swoją wiedzą.