Usługi

Wnętrza

Projekt kompleksowy Skan przestrzeni, analiza obiektu

Propozycja funkcjonalną przestrzeni niezbędną do wypracowania oczekiwanego rozwiązania.

Propozycja wnętrza prezentowana na hełmie wirtualnym, wizualizacje komputerowe wnętrz w dalszym etapie

Szczegółowa dokumentację techniczną niezbędną do realizacji wnętrza (rzuty z wszelkimi instalacjami, układ posadzek, informacje materiałowe)

Zestawienie materiałowe: meble, oświetlenie, wyposażenie łazienek, okładziny ścienne i podłogowe, elementy uzupełniające i dekoracyjne (w zestawieniu wycena proponowanych modeli, ilości, ewentualne zamienniki)

Nadzór autorski projektu

Pod klucz

Prace remontowo-budowlane to nie lada wyzwanie wymagające zaangażowania czasu, energii i fachowego doświadczenia. Realizacja pod klucz to propozycja dla klientów, którzy nie mają czasu zajmować się sami dopilnowaniem projektu, bądź którzy mieszkają w innym miejscu niż realizowana inwestycja. Podczas poszczególnych etapów pracy jest przygotowywane zdjęcia, dzięki którym można przystępować do kolejnych etapów prac. Po zaakceptowaniu całego projektu i wybraniu użytych materiałów, pełnię rolę koordynatora projektu, czy prace przebiegają zgodnie z projektem.

Na odległość

Idąc za oczekiwaniem klientów, którzy nie mogą bezpośrednio uczestniczyć w spotkaniach oferują usługę stworzenia projektu drogą on-line. Komunikacja odbywa się drogą telefoniczną i mailową. Po otrzymaniu dokumentacji budowlanej i omówieniu szczegółów inwestycji tworzę projekt, który jest wysyłany drogą mailową oraz utrzymuję stały kontakt z inwestorem podczas realizacji wnętrza. Całą specyfikację wyposażenia wskazuję linkami do stron internetowych, wskazując klientowi krok po kroku jak wykonać projekt, podając kosztorys, wszelkie wskazówki jak zrealizować wnętrze.

Spacery wirtualne

Wirtualne spacery 3D to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które na rynku deweloperskim nie jest jeszcze szeroko stosowane. Dzięki temu wyróżnisz swoją ofertę na tle konkurencji i szybko zdobędziesz przewagę. Nie musisz przygotowywać prawdziwego mieszkania pokazowego Twojej inwestycji i zamawiać profesjonalnej sesji zdjęciowej lokalu — wirtualne mieszkanie może być gotowe nawet od 6 do 24 miesięcy wcześniej i to za ułamek ceny fizycznego mieszkania pokazowego.

Pobierz przykładowy spacer
RTX Room

Animacje

Tworzymy realistyczne animacje 3d zarówno architektoniczne jak animacje produktów. W naszych animacjach umieszczamy realistyczne otoczenie inwestycji, elementy małej architektury, elementy ruchome (auta, ludzie, drzewa etc). Oferujemy w animacji możliwość zaplanowania dynamicznej scenerii, różnych pór roku oraz zjawisk pogodowych.

Komponowanie autorskiej muzyki

Posiadamy możliwość skomponowania autorskiej muzyki na potrzebę animacji i prezentacji.

Interaktywne animacje

Tworzymy także interaktywne animacje 3d, scenerię po której można poruszać się jak w grze komputerowej wyeksportowane do formatu exe. Animacje komputerowe są najlepszym sposobem na zainteresowanie i przyciągnięcie odbiorcy.

Modelowanie budynków obiektów 3d

Na podstawie dokumentacji rysunkowej stworzymy każdy obiekt 3d!

Analiza widokowa z projektowanego obiektu

W celu wycenienia inwestycji przed kupnem, wykonujemy wirtualną symulację widokową. Dzięki temu klient może poruszać się po inwestycji z miejsca na miejsce, może zobaczyć jak prezentuje się budynek względem otoczenia z każdego punktu widokowego.

Projektowanie elementów wyposażenia wnętrza

Projektując wnętrze niejednokrotnie decydujemy się na podniesienie jakości projektu poprzez jego indywidualny charakter. W tym celu przygotowujemy projekt indywidualnych elementów wykończenia wnętrz, okładzin ścian, podłóg i sufitów. Projekty graficzne dla inwestycji. Nasze biuro na potrzeby klienta wykona autorskie projekty grafik, które będą charakterystyczne tylko dla danej inwestycji.