Wnętrza

Projektowanie wnętrz

Sztuka projektowania

Studio pokazuje sztukę projektowania jako zagadnienie wielopłaszczyznowe, począwszy od konsultacji i badania potrzeb klienta, inwentaryzacji obiektu, stworzenia układu funkcjonalnego przez proces projektowania aż po realizację. Realizacja Art Design to złożony proces wymagający cierpliwości w tworzeniu koncepcji projektowej, kreatywnego myślenia i współpracy z ludźmi z różnych dziedzin. Projektujemy wnętrza mieszkań, wille, rezydencje, wnętrza komercyjne, gastronomiczne oraz w systemie pod klucz. Prezentujemy projekty i realizacje z całego kraju i z zagranicy.

Crystal Palace Kraków

Najnowocześniejsza i najbardziej elegancka sala bankietowa w Krakowie.

Wielofunkcyjna przestrzeń do organizacji imprez. Crystal Palace to sala bankietowa w Krakowie, zlokalizowana jest w najkorzystniejszej części Krakowa – na płycie Rynku Głównego. W wyjątkowych, wyrafinowanych wnętrzach rozświetlonych kryształowymi żyrandolami, mogą Państwo zorganizować wydarzenia korporacyjne, imprezy okolicznościowe, bankiety, wesela w centrum Krakowa. Obiekt posiada wspaniałe zaplecze gastronomiczne, oświetlenie, profesjonalne nagłośnienie o raz nowoczesną oprawę multimedialną. Bezpośredni widok na Sukiennice i Kościół Mariacki, sprawia że jest to miejsce pełne magii, podkreślają je wyjątkowe wnętrza, których styl i elegancja wybiegają w przyszłość.

crystal-palace-krakow-wnetrze01

Zdjęcie 1 z 11

Aparthotel

Autorski projekt

Autorski projekt aparthotelu, obiekt to koncepcja budynku powstała w oparciu o historię tego miejsca. Reprezentuje najwyższy standard architektoniczny oraz wyjątkowe wykończenie wnętrz. Obiekt oferuje wspaniałą lokalizację. Nowy aparthotel zachwyca swoimi wnętrzami odkrywając przed Gośćmi nowy wymiar luksusowego wypoczynku. To miejsce o charakterze nawiązującym do lokalnej tradycji, nowoczesnego designu z inspirującym podejściem do historii.

wnetrze-apartamenty-zakopane_001.jpg

Zdjęcie 1 z 13

Restauracja Zakopane

Autorski projekt

Wnętrza tej restauracji cechuje wyrafinowana francuska elegancja wraz z dodatkami etnicznych, lokalnych elementów. Meble, ściany oraz sufity to autorski projekt naszego biura, który stanowi rzeźbiarską spójną wizję oświetlenia, mebli i dodatków. Projektowana przestrzeń to vip room, cygar room z szczególnym projektem sufitu i autorskim projektem oświetlenia oraz convivial room. Okna restauracji skierowane są wprost na rozpościerający się piękny widok Tatr wraz z Giewontem, od którego pochodzi nazwa restauracji. Szczególny charakter tego wnętrza tworzą designersko rzeźbiarskie elementy, lamp, mebli oraz pokrycia ścian.

restauracja-wnetrze-zakopane-giewont01

Zdjęcie 1 z 3

Rezydencja

Autorski projekt

Projekt rezydencji w to wnętrza prywatne, których stylistyka nawiązuje to stylu włoskich willi. Zastosowany styl włoski stanowi nowoczesną, wyrafinowaną elegancje. Ponadczasowe wnętrza rezydencji uwodzą urodą i wygodą, w końcu piękno włoskiego wzornictwa jest powszechnie znane. W budynku są charakterystyczne wysokie pomieszczenia, które idealnie uzupełnia oryginalna sztukateria na ścianach i sufitach. Całości dopełniają niesamowite designerskie meble. Wszystkie materiały na podłogach, ścianach współgrają ze sobą kolorystycznie, deseni jest tutaj niewiele. Tkaniny są raczej gładkie, ale wyśmienitej jakości. Proporcje pomiędzy elementami są doskonałe, każda linia piękna, a kontrasty faktur bardzo wyważone.

wnetrze-krakow-rezydencja-willa-0001

Zdjęcie 1 z 10

Hotel elementy wnętrz przestrzeni wspólnych

Autorski projekt

Realizacja znanej grupy projektowej z Londynu, w oparciu o ich wizję udało stworzyć się korespondencję projektową wraz z naszą wizją luksusowego oświetlenia wnętrza. Jest to styl mieszczański połączony z wytwornym rzemiosłem, reprezentuje poziom wyższego miejskiego luksusu. Obiekt reprezentuje wysmakowaną, elegancką architekturę wnętrz powstałą przy w londyńskim biurze projektowym. Obiekt zapewni mieszkańcom obcowanie z wyrafinowanym pięknem. Właśnie tu powstały unikatowe lampy min. Hedwig autorstwa naszego biura, łączące w sobie wyjątkową atmosferę i stylistykę.

hedwig

Zdjęcie 1 z 1

Apartamenty Zakopane

Autorski projekt

Inwestycja z kompleksowym wykończeniem apartamentów „Pod klucz” to opcja dla osób, które są oddalone od prowadzonej budowy lub same nie mają czasu na jej doglądanie. Projektujemy mieszkania inwestycyjne, deweloperskie z nadzorem autorskim. Zakup mieszkania w Zakopanem i Krakowie to świetna lokata kapitału, to własność do której można przyjechać w każdej chwili, miejsce wypoczynku, która z upływem czasu przynosi zwrot zainwestowanych pieniędzy. Apartamenty są projektowane w różnej stylistyce, często z akcentami góralskimi, które są charakterystyczne dla regionu Zakopanego. Zależy nam żeby każdy z klientów otrzymał autorski projekt, który wyróżni jego inwestycje na tle konkurencji.

apartament-wnetrze-mieszkanie01

Zdjęcie 1 z 19