O nas

Kim jesteśmy?

Informacje o nas

Pomożemy Państwu uzewnętrznić wnętrze projektu, zaprojektować elewacje budynku, zaaranżować małą architekturę, wykonać prezentację inwestycji, animację, wirtualny spacer, analizę widokową, przygotujemy projekt na hełm wirtualny, zaopiekujemy się państwa inwestycją od a do z. Gdy wiemy o projekcie już wszystko, praca dopiero się rozpoczyna. Dopiero teraz plany i oczekiwania zmieniają się w konkretne detale. Przy nowym wnętrzu możemy współpracować w najdogodniejszy dla Państwa sposób. Przy innych projektach pracujemy na zasadzie współpracy, wspólnej analizy a następnie dążeniu do sfinalizowania celu krok po kroku.

Pomożemy Państwu uzewnętrznić wnętrze projektu

Nie jesteśmy samotną wyspą…

Korespondencja sztuki to świadomość zależności, analogii między poszczególnymi jej dziedzinami i ich poszukiwanie. Mamy przeświadczenie o zasadniczej wspólnocie wszystkich sztuk, przenikania i działania poszczególnych jej dziedzin na siebie, wzajemne przejmowanie gatunków sztuki, malarstwa, rzeźby, architektury, mody czy motoryzacji. Planem naszej firmy jest współpraca z pasjonatami innych dziedzin sztuki, która pozwoli rozwinąć nam skrzydła i nadać innego spojrzenia na nasze dzieło.

Projektujemy we wszystkich stylach

Nasza praca to nasza pasja, obserwujemy trendy, nowe technologie style takie jak francuski, nowojorski, styl hampton, skandynawski, vintage. Inspiruje nas nie tylko architektura, jej historia, postęp technologiczny, natura. Posiadamy realizacje poza granicami kraju, na terenie Europy oraz Azji, nieodłącznym elementem naszej pracy są podróże, które nas inspirują...

Nasze projekty to hybryda funkcjonalności, stylu i ponadczasowych rozwiązań. Szukamy wraz z moimi klientami ergonomicznej i porywającej wizji, którą potem starannie realizujemy.