Mieszkanie pod klucz Nowy Targ

Mieszkanie pod klucz Nowy Targ

Nowy Targ jest to urokliwe miasto zlokalizowane w Małopolsce, w Kotlinie Orawsko-Nowotarskiej, pomiędzy Czarnym i Białym Dunajcem. Stanowi ono zarówno wspaniałe miejsce do zamieszkania na co dzień, jak i dobrą bazę wypadową w okoliczne Góry. Nowy Targ znajduje się bowiem w pobliżu Pienin, Jeziora czorsztyńskiego, Babiej Góry czy też Tatr. Miasto to stanowi idealne miejsce dla turystyki pieszej, rowerowej, narciarskiej, kajakowej, a nawet motorowej. Jest ono urokliwym miejscem na weekendowy wypoczynek, tygodniowy wypad ze znajomymi czy też zamieszkanie na stałe.

Mieszkanie pod klucz Nowy Targ

Nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz kompleksowym wykańczaniem pod klucz mieszkań prywatnych, deweloperskich, a także całych hoteli, aparthoteli i innych obiektów mieszkalnych. Dodatkowo oferujemy całościową obsługę wykańczania wnętrz pod klucz w Nowym Targu, doprowadzając je do stanu gotowego do zamieszkania. Na życzenie klienta przejmujemy cały nadzór nad remontem na siebie, dbając o prawidłowy przebieg poszczególnych etapów prac. Naszym zadaniem jest nie tylko przygotowanie projektu czy też wizualizacji, ale także współpraca z ekipami remontowymi i podwykonawcami.

Kompleksowe wykańczanie wnętrz pod klucz w Nowym Targu obejmuje stałą opiekę naszego projektanta nad przebiegiem wszystkich prac, począwszy od dostarczenia koniecznych materiałów, poprzez sprawdzenie jakości wykonanych czynności, a na aranżacji mieszkania skończywszy. Dzięki współpracy z nami zaoszczędzisz czas oraz zminimalizujesz stres, a twoje wnętrze będzie wykończone w niepowtarzalnym stylu. Dla każdego klienta zapewniamy bezpłatną wycenę oraz realizujemy indywidualne projekty.

Kompleksowe wykończenia pod klucz mieszkań deweloperskich

Wykańczanie wnętrz mieszkań i innych pomieszczeń to praca złożona z wielu etapów. Współpracując z naszym biurem projektowym, masz gwarancję, iż cała inwestycja zostanie zrealizowana od A do Z. Wykonamy projekt mieszkania z uwzględnieniem osobistych upodobań oraz dopasowany do przewidzianego budżetu. Nasze rozwiązania są funkcjonalne, przemyślane i „szyte na miarę” indywidualnych potrzeb.

Przed przystąpieniem do prac remontowych i wykończenia pod klucz wszystkie zmiany możesz zobaczyć na przygotowanej przez nas wizualizacji, która dokładnie odzwierciedla ostateczny wygląd pomieszczeń. Kolejną ważną kwestią jest lista zakupów, którą możesz ostatecznie zweryfikować jeszcze przed rozpoczęciem prac, tak aby była ona w pełni dostosowana do Twoich wymagań. Na życzenie dostarczamy zdjęcia z postępów prac oraz zdajemy raport z poczynionych postępów.

Mieszkanie pod klucz w Nowym Targu wykonane pod nadzorem naszego projektanta niesie za sobą wiele zalet. Po pierwsze pracujemy ze sprawdzonymi ekipami remontowymi, co daje gwarancję jakości wykonanych prac oraz ich terminowości. Po drugie przygotowujemy oryginalny projekt wnętrza pod klucz oraz wizualizację. Natomiast po trzecie przejmujemy cały proces remontowy na siebie, dzięki czemu możesz zaoszczędzić czas i wykorzystać go na zrealizowanie swoich planów. Dodatkowo dajemy gwarancję na wykonane prace, podpisujemy umowy oraz oddajemy gotowe mieszkania w umówionym terminie.

Projekty oraz wykończenia pod klucz Nowy Targ – Aranżacja wnętrza mieszkania lub hotelu

Dotychczas wykonaliśmy wiele indywidualnych projektów wnętrz, projektów architektonicznych oraz niepowtarzalnych elementów wyposażenia wnętrz. Możemy pochwalić się projektami wystawnych sal bankietowych, autorskimi projektami dla aparthoteli, hoteli, apartamentów, restauracji czy też rezydencji. Wykonaliśmy liczne wizualizacje architektoniczne oraz projekty obejmujące nowoczesne oświetlenie. Nasze biuro projektowe dzięki współpracy z wieloma specjalistami zapewnia szeroki wachlarz usług obejmujący indywidualne projekty wnętrz, animacje, oświetlenie, a także niepowtarzalne meble na wymiar.

Projektowanie wnętrz Nowy Targ — Budynek Mieszkalno-Usługowy — Orkana 14

Na potrzeby nowo powstającego budynku mieszkalno-usługowego w Nowym Targu przygotowaliśmy projekt wykończenia wnętrz pomieszczeń, który pomógł zwizualizować przyszłe możliwości wykończenia wnętrz pod klucz. Zastosowaliśmy połączenie nowoczesnych form i materiałów z podhalańskim wzornictwem i naturalnymi produktami, podkreślając tym samym zarówno znaczenie tradycji, jak i kult wszelakich innowacji. Połączyliśmy naturalne materiały z nowoczesnymi rozwiązaniami, tworząc harmonijną przestrzeń gotową do zamieszkania przez przyszłych lokatorów.

Wykończenie mieszkań znajdujących się zarazem w centrum miasta, ale jednocześnie na uboczu miało na celu stworzenie spokojnego i sprzyjającego odpoczynkowi miejsca, do którego z przyjemnością można wrócić po stresującym dniu w pracy. Nasze projekty wnętrz pod klucz odpowiadają potrzebom zarówno osób samotnych, jak i rodzinom z dziećmi. Bogate oświetlenie, funkcjonalny układ oraz jasne powierzchnie nadają pomieszczeniom przestrzeni, a ciepłe naturalne dodatki wprowadzają przyjazną atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi.

Jeżeli są Państwo zainteresowani aranżacją mieszkania pod klucz w Nowym Targu, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem projektowym oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

Mieszkanie pod klucz Nowy Targ galeria: