Mieszkanie pod klucz Kościelisko

Mieszkanie pod klucz Kościelisko

Kościelisko to spokojna wieś zlokalizowana u podnóża kilku szczytów. Otacza ją Palenica Kościeliska, Gruszków Wierch, Tominów Wierch oraz Ostrysz. Urokliwe widoki oraz spokojna atmosfera sprawiają, że jest to idealne miejsce na odpoczynek oraz relaks. Otaczająca przyroda, cisza i spokój przyciągają turystów z Polski, Europy oraz ze świata. Dodatkowo górskie szlaki, świeże powietrze i regionalne atrakcje sprzyjają nie tylko samotnym wyprawom w góry, ale także rodzinnemu wypoczynkowi.

Dopełnieniem niepowtarzalnego klimatu górskiego są nowoczesne oraz luksusowe hotele, pensjonaty i domki wypoczynkowe. Budynki te wykonane oraz wykończone w zakopiańskim stylu łączą w sobie wygodę, innowacyjne rozwiązania oraz liczne udogodnienia dla odwiedzających. Kościelisko oferuje pokoje, apartamenty i mieszkania pod klucz zaprojektowane oraz wykonane przez najlepszych projektantów wnętrz zgodnie z duchem lokalnego klimatu.

Mieszkanie pod klucz Kościelisko

W tej wyjątkowej lokalizacji tworzymy dla naszych klientów indywidualne projekty oraz realizujemy kompleksowe wykończenia. Od lat wykonujemy projekty wnętrz pod klucz dla luksusowych rezydencji, obiektów hotelarskich, gastronomicznych oraz deweloperskich. Współpracujemy także z ekipami budowlanymi w zakresie wykończenia mieszkań pod klucz, jednocześnie nadzorując prawidłowe wykonanie wszystkich prac aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu. Dodatkowo w ramach naszej oferty zapewniamy profesjonalne nagłośnienie oraz odpowiednio dopasowane oświetlenie. Nasze biuro specjalizuje się w autorskich projektach szytych na miarę każdego klienta.

Dzięki współpracy z wybitnymi artystami, rzeźbiarzami czy też odlewnikami jesteśmy w stanie wykonać każde nawet najbardziej wymagające zlecenie, tworząc niepowtarzalne mieszkanie pod klucz Kościelisko poprzez swoją lokalizację oraz wyjątkowy klimat idealnie nadaje się na taką właśnie niebanalną inwestycję, wykreowaną według innowacyjnych pomysłów i z zastosowaniem ciekawych rozwiązań. To właśnie nowatorskie projekty są naszą pasją, którą dzielimy się z klientami, tworząc wspólnie niepowtarzalne aranżacje.

Zapewniamy kompleksową obsługę projektu architektonicznego oraz nadzór autorski. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od zakupu nieruchomości, aż po wykonanie wystroju wnętrza. Wykonujemy także animacje inwestycji dla osób, które planują sprzedaż nieruchomości. Rozwiązanie to zapewnia ruchomą wizualizację projektowanej architektury w kontekście otoczenia budynku, co stanowi bardzo atrakcyjną formę reklamy dla realizowanego projektu. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego zapewniamy dedykowane wzornictwo i techniki wykonania oraz dopasowane materiały. Dbamy o to, aby nasze projekty pod klucz każdorazowo wyróżniały się na tle konkurencji i były jedyne w swoim rodzaju.

Projektowanie wnętrz pod klucz Kościelisko

Stan pod klucz realizujemy dzięki systemowi projektuj i buduj. Zaczynamy od rozmów, wstępnych projektów oraz poznania oczekiwań względem danej realizacji. Następnie przygotowujemy ostateczną wersję projektu wnętrza domu, hotelu lub mieszkania pod klucz i przystępujemy do jego wykonania. Podczas projektowania kładziemy nacisk na funkcjonalne rozmieszczenie przestrzeni, praktyczne rozwiązania oraz spójny wygląd projektu. Zawsze wsłuchujemy się w oczekiwania i założenia naszych klientów, jednocześnie służąc pomocą oraz dobrą radą na każdym etapie współpracy.

Podejmujemy się projektowania wnętrz pod klucz nawet najbardziej wymagających aranżacji. Do tej pory wykonywaliśmy mieszkania pod klucz w Kościelisku, Zakopanem, Krakowie oraz wielu innych miastach w Polsce, Europie oraz Azji. Nasza oferta obejmuje kompleksowy projekt, skan przestrzeni oraz analizę obiektu. Dodatkowo proponujemy takie usługi jak współpraca na odległość, wykonanie wirtualnych spacerów w technologii 3D, tworzenie realistycznych animacji produktów oraz obiektów architektonicznych, modelowanie budynków 3D, analizę widokową z projektowanego obiektu, a także projektowanie elementów wyposażenia wnętrza.

Wykończenia pod klucz Kościelisko – Domy Premium Kościelisko – Domy Jutra

Domy Jutra to nowoczesna aranżacja, która została w pełni zaprojektowana pod klucz przez naszych specjalistów. Jest to inwestycja stanowiąca spójne połączenie tradycyjnych zakopiańskich materiałów i regionalnego zdobnictwa z nowoczesnym designem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Kompleks ten zlokalizowany jest na widokowych działkach w Kościelisku w otoczeniu wspaniałych krajobrazów i uroków natury. W trosce o lokalną przyrodę oraz ochronę środowiska projekt ten powstał w oparciu o energooszczędne rozwiązania takie jak pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne czy też nowoczesne systemy ogrzewania.

Domy jutra w Kościelisku stanowią przemyślane połączenie innowacyjnych rozwiązań inteligentnego domu z ciepłym, klasycznym zakopiańskim stylem, który wykorzystuje naturalne materiały takie jak drewno oraz kamień. Idealnym uzupełnieniem mieszkania pod klucz w Kościelisku są charakterystyczne dla tego regionu zdobienia znajdujące się na elementach drewnianych oraz szklanych, a także naturalne dodatki takie jak skórzane poduszki czy wełniane koce. Dopełnieniem aranżacji jest profesjonalnie zaprojektowane oświetlenie oraz funkcjonalna lokalizacja wyposażenia. Estetyczne, przemyślane oraz niepowtarzalne aranżacje wykonane przez nasze studio projektowe sprawiają, że pobyt we wnętrzach napawa spokojem i harmonią, a relaks w saunie lub jacuzzi jest jeszcze bardziej intensywny i komfortowy.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem projektowym oraz do zapoznania się z ofertą na mieszkanie pod klucz Kościelisko.