Mieszkanie pod klucz Zakopane

Mieszkanie pod klucz Zakopane

Zakopane od wieków przyciąga swoim urokiem turystów. Przyjezdni chętnie odwiedzają Krupówki, wybierają się na Gubałówkę czy też podążają górskimi szlakami. Specyficzna atmosfera oraz przepiękne widoki sprawiają, że do tego miasta powraca się wielokrotnie, a życzliwość i otwartość mieszkańców zaprasza do kolejnych wizyt i obcowania z lokalną kulturą.

Zakopane urzeka turystów nie tylko wieloma atrakcjami, ale także niepowtarzalnym klimatem wnętrz hotelów, pensjonatów oraz mieszkań. Styl zakopiański zbliża do natury oraz wprowadza kojącą i wyciszającą atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi i regeneracji. Efekt ten osiąga się dzięki temu, iż we wnętrzach dominuje naturalne drewno oraz elementy wykonane z kamienia. Lekkości i subtelności dodają rzeźbienia, a także wycięcia w drewnie tworzące ażurowe kompozycje na ścianach czy też w meblach.

Mieszkanie pod klucz Zakopane

Jednak w Zakopanem, jak i w każdym innym mieście oprócz tradycyjnych wnętrz znajdują się także hotele, pensjonaty czy też prywatne domy i mieszkania, których aranżacja wykonana jest między innymi w stylu nowoczesnym, industrialnym czy też skandynawskim. Dlatego nasza firma oferuje wykonanie projektu dopasowanego do indywidualnych oczekiwań oraz nadzór nad wykończeniem mieszkania pod klucz w mieście Zakopane, oraz w sąsiednich miejscowościach.

Zapewniamy kompleksowy projekt oraz skan przestrzeni i analizę obiektu. Przedstawiamy propozycję funkcjonalną umożliwiającą wspólne wypracowanie oczekiwanych rozwiązań oraz szczegółową dokumentację techniczną niezbędną do realizacji wnętrza. Dostarczamy niezbędne rzuty instalacji, układy posadzek oraz informacje na temat potrzebnych materiałów. Przygotowujemy także zestawienie materiałowe obejmujące między innymi meble, oświetlenie, wyposażenie łazienek, okładziny ścienne i podłogowe oraz elementy uzupełniające i dekoracyjne. W realizacji projektu mieszkania pod klucz zapewniamy także nadzór autorski nad całą realizacją zlecenia.

Projektowanie wnętrz pod klucz Zakopane

Przygotowanie projektu stanowi przeważnie początek prac związanych z wykończeniem mieszkania pod klucz. Po zaakceptowaniu ostatecznej wersji aranżacji oraz jej wizualizacji następuje część remontowo-budowlana. Jest ona nie lada wyzwaniem dla inwestora, gdyż wymaga pełnego zaangażowania z jego strony w poszczególne etapy prac – począwszy od znalezienia odpowiednich firm, poprzez nadzór nad ich działaniami, a skończywszy na koordynacji czasu ich pracy.

Nasze studio projektowe oferuje swoim klientom kompleksową obsługę wykończenia pod klucz, obejmującą wykonanie projektu, wybór odpowiednich materiałów oraz nadzór nad poszczególnymi etapami prac budowlanych i aranżacyjnych. Podczas poszczególnych etapów działań przygotowujemy szczegółowe zdjęcia, które dokumentują poczynione postępy, po czym przedstawiamy je właścicielom. Po akceptacji danego etapu oraz wprowadzeniu ewentualnych poprawek przystępujemy do realizacji kolejnych zadań mających na celu kompleksowe przygotowanie wnętrza do użytkowania.

Wykończenie mieszkania pod klucz w Zakopanem, dedykowane jest inwestorom, którzy ze względu na brak czasu lub odległe miejsce zamieszkania, nie mają możliwości osobistego nadzoru nad postępem wykonywanych prac. Dodatkowo klientom, którzy nie mogą bezpośrednio uczestniczyć w spotkaniach, zapewniamy możliwość stworzenia projektu on-line oraz komunikację drogą mailową i telefoniczną. Innowacyjnym rozwiązaniem stosowanym przez nasze studio jest także możliwość stworzenia spaceru wirtualnego w technologii 3D oraz realistycznych animacji zarówno architektonicznych, jak i animacji produktów.

Wykończenia pod klucz Zakopane – Aparthotel Bachledzki Wierch

Jedną z naszych kluczowych realizacji mieszkań pod klucz jest wykonanie projektu dla kompleksu Aparthotel Bachledzki Wierch w Zakopanem obejmującego strefę SPA, kryty parking oraz kilkanaście nowoczesnych apartamentów. Realizacja zlecenia oparta była na wykorzystaniu naturalnych materiałów wykonanych przez lokalnych rzemieślników oraz wykończeniu wnętrz w zakopiańskim stylu. W aranżacji dominowały typowe dla tego regionu produkty takie jak drewno oraz kamień. Dodatkowym uzupełnieniem aranżacji stały się także folklorystyczne zdobnictwo oraz wykorzystanie elementów nawiązujących do miejscowej przyrody.

Zarówno w apartamentach, jak i strefie SPA obejmującej saunę, grotę solną, basen oraz jacuzzi zastosowane zostały nowoczesne rozwiązania, które podkreślają zakopiański styl. Odpowiednio dobrane oświetlenie, funkcjonalne rozmieszczenie oraz najwyższa estetyka wykonania sprawiają, że obiekt ten zapewnia pełen komfort wypoczynku oraz relaksu. Ten niepowtarzalny wystrój wnętrza wkomponowany w górskie widoki wprowadza harmonię i spokój ducha natomiast świeże powietrze i miejscowy klimat pozytywnie wpływają na poprawę zdrowia i samopoczucia.

Naszą ofertę obejmującą wykonanie projektu oraz wykończenie mieszkania pod klucz kierujemy zarówno do inwestorów prywatnych, jak i do firm zlokalizowanych w mieście Zakopane. Współpracujemy z deweloperami, hotelami, pensjonatami, firmami budowlanymi oraz osobami indywidualnymi. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z realizacji wykończenia pod klucz w Zakopanem wykonanych dla Aparthotel Bachledzki Wierch.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem projektowym oraz do zapoznania się z ofertą na mieszkanie pod klucz Zakopane.